فرم مشاوره

وبی ساز چیست

در عصر دیجیتال امروز، داشتن یک وب‌سایت جذاب و حرفه‌ای برای نمایش کسب‌وکار شما بسیار مهم است. خوشبختانه، ساخت یک وب‌سایت حرفه ای با استفاده از این ابزار قدرتمند، آسان‌تر و دسترس‌پذیرتر شده است.

وبی ساز
edge-mobile1

با یک کلیک صاحب سایت شوید

با استفاده از وبی ساز،شما می‌توانید به راحتی و با یک کلیک وب‌سایت خود را با بهترین هزینه ایجاد کنید.. از قالب‌های متنوع و زیبا تا امکاناتی پیشرفته مانند دامنه، پنل مدیریتی و ... ، همه چیز در اختیار شماست. ایجاد وب‌سایت با این روش و با توجه به امکاناتی که در اختیار شما قرار داده شده است، نسبت به سایر روش های طراحی سایت اقتصادی تر است.

قالب‌هایی شخصی‌سازی شده برای کسب‌وکار شما

این ابزار با ارائه قالب‌های بی‌نظیر و زیبا و در زمینه های متفاوت، به شما امکان می‌دهد تا وب‌سایتی مناسب با کسب‌وکار خود را ایجاد کنید.علاوه بر تنوع طرح‌ها، رنگ‌ها و استایل‌های مختلف امکان ویرایش قالب در اختیار شما قرار می‌گیرد، بنابراین می‌توانید به سادگی و با دقت بالا وب‌سایتی بی‌نظیر را طراحی کنید. با توجه به وجود تیم حرفه‌ای در وبی ساز،امکان تبدیل سایت شما به یک سایت بزرگ‌تر وجود دارد.

edge-mobile1

پنل مدیریتی همگام سازی شده با بیسیس پنل

یکی از ویژگی‌های برجسته وبی ساز، پنل مدیریتی قدرتمند است. با استفاده از basispanel، شما می‌توانید به راحتی کنترل کاملی بر روی وب‌سایت خود داشته باشید. شما می‌توانید صفحات را ایجاد، ویرایش و حذف کنید، محتوا و تصاویر را به روز رسانی کنید و هرگونه تغییری که در وب‌سایت خود نیاز دارید را اعمال کنید.

startup-img

وارد وبی ساز شوید و با یک کلیک سایت خود را بسازید

وارد وبی ساز شوید و با یک کلیک سایت خود را بسازید با وبی ساز، ایجاد و طراحی وب‌سایت‌های خیره‌کننده امری آسان است. این ابزار قدرتمند به شما امکان می‌دهد تا با تنها چند کلیک، بدون نیاز به مهارت های برنامه نویسی وبسایت خود را ایجاد کنید.
معرفی
webisaz
مشورت با ما
خرید از استارتاپ
برگشت به خانه