edge-mobile-hero

دسترسی جهانی
به خدمات و محصولات شما

راه‌اندازی شعبه‌های کسب‌وکار مجازی در خارج از کشور کاری بسیار پیچیده‌تر و دقیق‌تر از طراحی یک وب‌سایت چند زبانه می‌باشد. خدمت EndPoint در بسته شرکت‌های توسعه‌یافته و بزرگ، این امکان را برای مدیران فراهم می آورد تا به راحتی قوانین، دسترسی‌ها و یا محدودیت‌های مورد نظر خود را بر روی بخشی از کسب‌وکار که شعبه‌های دیگر قرار دارند، اعمال نمایند.

سرویس
کسب‌وکار
محصولات
10,000,000 ریال
با در نظر گرفتن محدودیت device در پنل خریداری شده شما می توانید برای هر صفحه محتوای متفاوتی را جهت نمایش در device مورد نظر بارگزاری نمایید.
انتخاب محصول
2,000,000 ریال
امکان تغییر سایز اتوماتیک تصاویر (index4) برای شرکت‌های متوسط و بزرگی که از محتوای بارگزاری شده خود در کسب‌وکارهای مختلفی استفاده می‌کنند، جز امکانات حیاتی می‌باشد .با داشتن index4 شما هیچ‌وقت دغدغه طراحی مجدد کسب‌وکار خود را نخواهید داشت
انتخاب محصول
edge-mobile-hero

شرکت‌های توسعه‌یافته

یکی از راه‌های اندازه‌گیری سایز شرکت‌ها تعداد کارکنان آن‌ها می‌باشد. منظومه‌نگاران خدماتی را که برای شرکت‌های متوسط و مدرن در نظر گرفته در ابعاد مدیریتی بزرگ‌تر به شرکت‌های توسعه‌یافته و بزرگ نیز تدارک دیده است .

edge-mobile-hero

ماژول api

پس از آنکه محتوای مورد نظر سازمان بارگذاری گردید مدیران می‌توانند به دلایل واهداف مختلف این محتوا را در قالب سرویس‌های api از پیش‌نوشته شده در اختیار سایر شرکا یا ذی‌نفعان خود قرار دهند. فرض کنید وب‌سایت‌ها یا Application های مقایسه قیمت می‌بایست همواره آخرین به‌روزرسانی انبار محصولات شما را (با داشتن مجوز) در اختیار داشته باشند. کافیست api انبار یا محصول مورد نظر را برای آنها فعال نمایید.

معرفی
محصولات
مشورت با ما
مزیت رقابتی
برگشت به خانه

فرم مشاوره