edge-mobile-hero

فضای ابری
سازمانی

تجربه ذخیره‌سازی اطلاعات اشتراکی واحدهای مختلف سازمان در یک Shared Folder ابری و قابل دسترسی از همه‌جا و در هر زمان. 500Gig فضای ابری در نظر گرفته شده برای فایل‌های اشتراکی، فایل‌های رفرنسی سازمان، اطلاعات وب‌سایت و ... امکانی منحصر به فرد که شما را از راه‌حل‌های قدیمی و دردسرساز نجات می‌دهد .

سرویس
کسب‌وکار
محصولات
10,000,000 ریال
با در نظر گرفتن محدودیت device در پنل خریداری شده شما می توانید برای هر صفحه محتوای متفاوتی را جهت نمایش در device مورد نظر بارگزاری نمایید.
انتخاب محصول
2,000,000 ریال
امکان تغییر سایز اتوماتیک تصاویر (index4) برای شرکت‌های متوسط و بزرگی که از محتوای بارگزاری شده خود در کسب‌وکارهای مختلفی استفاده می‌کنند، جز امکانات حیاتی می‌باشد .با داشتن index4 شما هیچ‌وقت دغدغه طراحی مجدد کسب‌وکار خود را نخواهید داشت
انتخاب محصول
edge-mobile-hero

مدیریت محتوای Semantic

ارزشمندترین دارایی شرکت‌ها در فضای مجازی اطلاعات و محتوای آن شرکت می‌باشد. طراحی منحصر به فرد سیستم BasisCore این امکان را برای شرکت‌های مدرن پدید آورده تا بتوانند بسته به حجم ابری شرکت محصولات، خدمات، انبارها، پرسنل و مشتریان را به صورت ساختار یافته (Structured) نگهداری و برای گزارش‌های پیچیده و یا ارایه در وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی استفاده نمایند.

edge-mobile-hero

کاربر

پدیده نو ظهور فضای ابری سازمانی، دست آورد ارزشمند در خدمات منظومه‌نگاران برای شرکت‌های مدرن می‌باشد. شرکت‌های توسعه‌یافته و بزرگ با خرید پکیج Corporate تا بیش از 15 کاربر به صورت هدیه دریافت می‌نمایند. این کاربران پس از انجام فرآیندهای دعوت به همکاری در بخش های Ticketing، تقویم سازمانی، چارت سازمانی، فضای ابری سازمانی و ... مشغول به کار می‌شوند. در واقع با یک تصمیم تمام سازمان به صورت یکپارچه، مدرن و ابری میشود .

معرفی
همکاری با ما
مشورت با ما
مزیت رقابتی
برگشت به خانه

فرم مشاوره