فرم مشاوره

edge-mobile

BasisPanel
فضای ابری

ابزاری ارزشمند برای یکپارچه‌سازی بک‌آفیس‌، همه نرم‌افزارهای مالی و اداری شرکت‌های مدرن می‌باشد. طراحی این پنل با تفکیک اولیه ابر فرایندهای شرکت به سه بخش خصوصی (افراد)، تجاری (شرکت) و کسب‌وکار (وب‌سایت‌ها) کمک می کند تا محیط و روند کار بصورت تخصصی و ریشه‌‌ای تفکیک و مدیریت گردد.

ویژگی‌های بیسیس پنل
basis-mobile1

تغییر را تجربه کنید

یکی از مهمترین قابلیت‌های نرم افزارهای ابری، قابلیت شخصی‌سازی می‌باشد. در واقع کاربران می توانند بر اساس مهم‌ترین نیازهای خود الویت‌های دسترسی نرم‌افزارهای را تغییر دهند. بنا بر ماموریت بیسیس‌پنل در گردآوری همه ابزارهای اداری مالی و پشتیبانی در کنار یکدیگر، اهمیت این امکان چندین برابر می شود.

basis-mobile1

نرم‌افزارهای شما را از پیش نوشته‌ایم

این نرم‌افزار با ارائه قالب‌های پیشرفته، ساختارهای بنیادی نرم افزارهای مورد نیاز بسیاری از شرکت‌ها را از پیش در خود دارد. و از طرفی هزینه توسعه بخش Back Office نرم‌افزارهای اختصاصی را به شکل قابل‌توجهی کاهش داده است. پلتفرم بیسیس‌پنل برای توسعه ابزارهای مورد استفاده کسب‌وکار شما بر روی فضای ابری بوجود آمده است.

basis-mobile1

با حضور تولیدکنندگان نرم‌افزار

با عنوان ماژول می‌توانید بک افیس هر‌ نرم‌افزاری که قواعد توسعه بیسیس پنل را رعایت کرده باشد به این پلتفرم اضافه کنید، تفاوتی ندارد این ابزار را شما یا شرکتی دیگر تولید کرده باشد. امکان استفاده هم‌زمان و یکپارچگی با سایر ماژول‌ها در این فضای ابری وجود دارد.

معرفی
بیسیس پنل
مشورت با ما
مقالات مرتبط
برگشت به خانه