فرم مشاوره

edge-hero-mobile

پروژه‌های منظومه‌نگاران

ارزشمندترین دارایی شرکت‌ها در فضای مجازی اطلاعات و محتوای آن شرکت می‌باشد. طراحی منحصر به فرد سیستم BasisCore این امکان را برای شرکت‌های مدرن پدید آورده تا بتوانند بسته به حجم ابری شرکت محصولات، خدمات، انبارها، پرسنل و مشتریان را به صورت ساختار یافته (Structured) نگهداری و برای گزارش‌های پیچیده و یا ارایه در وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های اجتماعی استفاده نمایند.

trust-project-mobile

Trust login

یکی از محصولات کلیدی منظومه‌نگاران سیستم یکپارچه احراز هویت می‌باشد . این پلتفرم هم اکنون به بیش از 1000 وب‌سایت ارایه خدمت می‌نماید .

اطلاعات بیشتر
trust-project-mobile

BasisCore

زیست‌بوم برنامه‌نویسی و توسعه کسب‌وکار اینترنتی بیسیس‌کور توسط شرکت منظومه‌نگاران ایجاد و معرفی گردیده است . هدف از تولید این مجموعه نرم‌افزار ارایه ارزش‌هایی می‌باشد که در سایر اکوسیستم به صورت یکجا یافت نمی‌شود . شرکت منظومه‌نگاران پس از سال‌ها تجربه در خصوص تحلیل و توسعه کسب‌وکارهای الکترونیک در داخل کشور، آگاهی نسبتا کاملی نسبت به چالش‌های موجود در بازار IT پیدا کرده است و این مجموعه راه‌حل کامل، کاربردی برای حل مشکلات یاد شده می‌باشد .

اطلاعات بیشتر
trust-project-mobile

Basis panel

بزاری ارزشمند برای یکپارچه‌سازی بک‌آفیس‌ ؛ همه نرم‌افزارهای مالی و اداری شرکت‌های مدرن می‌باشد . طراحی این پنل با تفکیک اولیه ابر فرایندهای شرکت به سه بخش خصوصی (افراد) ، تجاری (شرکت) و کسب‌وکار ( وب‌سایت‌ها ) کمک می کند تا محیط و روند کار بصورت تخصصی و ریشه‌ تفکیک و مدیریت گردد ...

اطلاعات بیشتر
trust-project-mobile

Edge

BasisEdge ابزار ارتباطی کسب‌وکارتان با شبکه‌های محلی شرکت شما است. شما می‌توانید BasisEdge را همین الان به صورت رایگان دانلود کنید و به نرم‌افزار های مدیریت مانند حسابداری، انبار، منابع انسانی و ... متصل کنید و از گزارش‌های تعریف شده خود بر روی کسب‌وکارتان بهره‌مند شوید.

اطلاعات بیشتر
معرفی
پروژه‌ها
مشورت با ما
مقالات مرتبط
برگشت به خانه