فرم مشاوره

نشست خبری معرفی زبان وب نویسی basiscore

اعتدال مهر مدیرعامل شرکت منظومه نگاران در نشست خبری گفت: ما در ابتدای کارمان به این نتیجه رسیدیم به‌خاطر نیازهای روزافزون مشتریانمان و پیشرفت های سریع در این حوزه، خودمان یک وب سروری را بنویسیم و طراحی کنیم که نیاز مشتریانمان را پاسخ دهد.اعتدال مهر مدیرعامل شرکت منظومه نگاران در نشست خبری گفت...

اعتدال مهر مدیرعامل شرکت منظومه نگاران در نشست خبری گفت: ما در ابتدای کارمان به این نتیجه رسیدیم به‌خاطر نیازهای روزافزون مشتریانمان و پیشرفت های سریع در این حوزه، خودمان یک وب سروری را بنویسیم و طراحی کنیم که نیاز مشتریانمان را پاسخ دهد.

@val3

وی یاد آور شد: وب سرور را از سال ۷۹ تا ۸۶ به صورت ویندوز بیس کار کردیم ولی سختی های زیادی در کار بود به طوری که نوشتن این برنامه در خارج شکست خورد. سعی کردیم با ارتقا و بهتر کردن محصول و نوشتن دوباره آن در سال ۹۱ نسخه اول به وجود آوریم و مشتریان خود را به این نسخه کم کم منتقل کنیم. طبق آخرین آمار منتشر شده، هزار عدد وبسایت (هاستینگ) امروز از نسخه بیسیک این وب سرور استفاده می کنند.

اعتدال مهر با بیان اینکه ما ریسک بزرگی انجام دادیم که این وب سرور را از اول نوشتیم، افزود: این کار ریسک بالایی داشت چون ممکن بود کل اطلاعات شرکت پاک شود اما چون می خواستیم در جایگاه مسئول به مشتریانمان خدمات ارائه دهیم این کار را انجام دادیم و به موفقیت‌هایی رسیدیم.

@val3

وی تاکید کرد: این اقدام به این خاطر بود که صرفه اقتصادی برای مشتریان خود به عنوان مزیت نسبت رقبا ایجاد کنیم و جهت بهبود و امنیت، هرگونه آپدیتی که انجام شود، مشتریان ما به رایگان و سرعت زیاد بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت منظومه نگاران در ادامه با تصریح اینکه ما همیشه یک قرارداد حقوقی با مشتریانمان به امضا می رسانیم، عنوان کرد: هر شرکتی که بیاید یک هاستینگ و یا لایسنس به آن ارائه می دهیم که بر اساس آن می تواند هزار وبسایت را بالا بیاورد پشتیبانی و خدمات با کیفیت دریافت کند و هیچ انحصاری وجود ندارد و قصد داریم با آموزشها و محیا کردن شرایط آموزش در آکادمی basiscore با سطوح مختلف سواد برنامه نویسی فراهم کنیم.

اعتدال مهر گفت: در ادامه این راه شرکت منظومه نگاران وب از ما جدا شده و ما هاست را در این شرکت به مشتری ارائه می دهیم. و BasisCore استقلال خود را حفظ کرده است.

وی افزود: متاسفانه با انتشار اخبار نادرست درباره این محصول شبهه و هجمه زیادی انحصارگرایی و سواستفاده از عنوان زبان ملی به ما وارد شد در صورتی که این موضوع از سمت ما مطرح نشده و خبر کاملا اشتباه منتشر شده بود.

وی ابراز امیدواری کرد که این شرکت بتواند برای سال 1400 به هفت هزار هاست برسد.

برگشت به لیست
برگشت به خانه